שלמה ראש - shlomo rosh

אודות שלמה ראש

היי, שמי שלמה ראש, נשוי+2 ותושב בני ברק.

את אתר “פרשת יהדות” הקמתי מתוך מטרה אחת נעלה, והיא להנגיש את נושאים רבים ביהדות במקום אחד.. ובדגש על חווית גלישה הכוללת: אתר מהיר, מעוצב, פונטים קריאים, הנגשה למוגבלי צבעים, תרגום רב לשוני ועוד.

כמו כן, נתתי דגש על הקמת מאגר נתונים שימושי לכל אדם המחפש מידע אודות ישיבות וכוללים, סמינרים ובית יעקב, בתי דין ורבנים, מקוואות באזור ובתי כנסת והרשימה עוד ארוכה. וכן, במאגר זה ניתן לקרוא, להגיב ולשתף מידע וחוויה על כל מקום כזה ללא “סתימת פיות”. 

אז מה תמצאו באתר? (בקצרה)

יהדות

תנ"ך מנוקד ומסודר, משניות ותלמוד, מפרשים וחידושי תורה על פרשת השבוע, סידורי תפילה ע"פ נוסח, מידע אודות ברכות מנהגים והלכות, מחשבוני גימטריה, סדר הדורות ומידע על אירועים שונים ביהדות, זמני היום, ביאורים על פסקים שונים והרשימה עוד ארוכה...

אינדקס חרדי

מידע, דרכי התקשרות ותגובות גולשים אודות ישיבות וכוללים ברחבי הארץ, בתי כנסיות ובתי מדרש, רבנים ואדמורי"ם, בתי דין צדק ובתי הוראה, מקוואות טהרה לנשים וגברים, סמינרים לבנות ובתי יעקב, מקומות קדושים וציוני תפילה ועוד.

לוח אירועים

לוח אירועים למגזר החרדי והדתי הכולל מידע, הרשמה ודרכי התקשרות עם אירועים כללים בחברה החרדית, הרצאות, סדנאות, כנסים קטנים וגדולים כאחד, סיורים בארץ ובחו"ל, נופשים חרדים, הופעות שונות, ערבי פעילות, סמינרים ועוד.

על מה אנו עובדים כעת?

טריוויה יהודית

שאלות טריוויה, חידונים וחידודים במגוון נושאים ביהדות המתאימים הן לקטנטנים וילדים, והן למתבגרים ובוגרים.

פורום ישיבתי

פורום בסגנון ישיבתי ובו במה פתוחה לכל, בנושאים רבים ביהדות בכלל ובציבור החרדי בפרט.

שידוך כשר

המקום לדעת הכל על שידוכים, בירורים אצל אנשים מוכרים לפי אזורי מגורים וגם, מקום למצוא בו את הזיווג..

טלפון

ווטאספ

Translate »
שינוי גודל גופנים