אודות פרשת יהדות

אתר פרשת יהדות, הינו אתר ללא מטרות רווח אשר חרט על דגלו להנגיש נושאים רבים ביהדות לכל. כחלק מכך, תוכלו למצוא באתרנו את סדרי התפילה ע"פ נוסח, תנ"ך מנוקד, שישה סדרי משנה ועוד. 

בנוסף, צוות האתר הסיק כי כמעט ואין כיום אתרי יהדות הנותנים חווית גלישה חדשנית, וכי מרבית האתרים הקיימים אופן השימוש בהם לוקה בחסר. ולכן, שמנו לעצמו מטרה נוספת והיא להעניק חווית שימוש לכל גולש הבאה לידי ביטוי בהתאמת האתר לניידים, מהירות טעינת האתר, חלוקת לפי קטגוריות, מעבר מהיר בין עמודים, התאמה אישית של עמודים, נתונים וכתבות מעניינות במגוון נושאים ועוד. 

אנו זקוקים לתמיכתכם!

תרומה שלכם להמשך זיכוי הרבים

כיום אתר פרשת יהדות מונה אלפי כניסות מידי חודש, אשר רובם ככולם מקבלים את המענה המבוקש עבורם. צוות אתר פרשת יהדות עושה ימים כלילות ע"מ לתת עבורכם את הטוב ביותר.. וכשכך, אנו השקענו ומשקיעים עשרות אלפי שקלים הכוללים בין היתר: פיתוח כלים מיוחדים, עלויות של שרתי אחסון, צוות כותבים מנוסה, צוות איכות ובקרה, עלויות שיווק והפצה ועוד. וכל זאת כאמור, ללא מטרות רווח!

בתרומתכם, אתם זוכים לקחת בהפצת היהדות ובזיכוי הרבים שכבר אמרו חכמנו ז"ל "אין מצווה גדולה כזיכוי הרבים".

מציאת מקומות בלחיצת כפתור

אינדקס מקומות

כאשר בחנו את התחומים בהם אין נוכחות אינטרנטית, מצאנו כי דווקא תחומים מרכזיים בחיינו כמו ישיבות לימוד, תלמודי תורה/חיידרים, כוללים, גני ילדים ועוד – אינם מקבלים במה ברחבי האינטרנט! 

כדי לתת מענה לצורך זה, עמלנו שעות רבות הן על יצירת כלים מיוחדים המנגישים את המידע אודות מקומות הכוללים בין היתר, מספרי טלפון, מפות הגעה, פרטי מידע ועוד, והן על חוות דעת אמיתיות של גולשים אודות מקומות מסוימים. 

כל האירועים בלוח אחד

לוח אירועים

גם נושא האירועים בחברה החרדית והדתית, אינו זוכה לכבוד המגיע לו. ובשל כך, החלטנו להרים את הכפפה, ולאפשר לכל מארגן אירוע ליצור עמוד ייעודי לאירוע שלו הכולל את כל המידע הנחוץ החל מפרטים על האירוע ועד לכמות כרטיסים ומספר אירועים רצופים. 

אז מה תמצאו בלוח האירועים שלנו? ובכן, עמלנו רבות על נוסחה אשר תאפשר צפייה באירועים קרובים מחד, ומאידך תאפשר לכם לבחור את האירוע המתאים ביותר.

קהילה מגובשת ופעילה

קהילת יהדות

בניגוד ללוח אירועים ואינדקס מקומות אשר הוקמו בגלל הצורך הנחוץ, קהילת פרשת יהדות הוקמה למרות שקיימות קהילות רבות. א"כ מה מטרתנו בכך? ובכן, אתר פרשת יהדות מצא כי כיום מרבית הקהילות אינן מאפשרות "רמקול פתוח" ואינן מאפשרות להביע עמדות גם כאלה אשר אינן עונות בהכרח על דעת הקהל. 

אנו בקהילת פרשת יהדות מאפשרים שיח תרבותי ואיכותי בכל קשת הנושאים. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בקהילת יהדות.

מנהל האתר

את אתר פרשת יהדות הקמתי מתוך מטרה לרכז כמה שיותר נושאים רבים ביהדות בכלל ובעולם החרדי והדתי בפרט. כדי להמשיך בכך, אנו זקוקים לכם.. הן מבחינת הוספת נושאים ביהדות והן ברמה הכלכלית של האתר כדי להמשיך לתחזק אותו ולהפיץ את היהדות"

Translate »